wie we zijn.

scroll verder

Sinds 2010 behalen wij successen op het gebied van innovatie.

Wij helpen innovatieve organisaties. We maken impact door het bieden van vernieuwende inzichten, door het vinden en verkrijgen van subsidies en financiering. We initiëren samenwerkingen door ons ruime netwerk proactief in te zetten en naar vernieuwende samenwerkingsvormen te zoeken. Zo helpen wij onze klanten met het behalen van langdurige successen. Met onze unieke aanpak en brede kennis van technologie en business ondersteunen we kennisinstellingen, overheden, start-ups, MKB en grootbedrijf. We deliver results.

Onze visie. Ons streven.


Wij willen organisaties, kennisinstellingen en overheden helpen succes te behalen bij innoveren met kennis, middelen en netwerk. Zo kunnen innovaties sneller en duurzamer tot stand komen en kunnenzij eerder naar de markt gaan.

Wij helpen graag bij het enthousiasmeren bij idee vorming, het aanwakkeren van verandering, het smeden van samenwerkingen om zo innovatief Nederland naar een hoger niveau te tillen.

Ons team. Een persoonlijke aanpak

Ons team van consultants staat klaar om relevante vraagstukken op te pakken. Een goede klantrelatie vinden wij belangrijk. Daarom hanteren wij een persoonlijke aanpak. Ieder persoon en organisatie is immers anders.

Onze consultants hebben een technische achtergrond en hebben ervaring op competentiegebieden als software, hardware, scholing, organisatie en export binnen hightech industrieën.

Managing Director

Walewein Luchtmeijer

walewein@wederic.nl
Consultant

Johannes Dijkman

johannes@wederic.nl
Consultant

Sybren Portegies

sybren@wederic.nl
Consultant

Luuk Nollet

Luuk@wederic.nl
Consultant

Martin van Soest

martin@wederic.nl
Business Developer

Rene van Holten

rene@wederic.nl
+31 6 400 895 82
Marketing

Fabio Otto

fabio@wederic.nl

Wij zoeken collega's! Bekijk alle vacatures.